همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

تو اینجایی : صفحه اصلی> رسانه > اخبار صنعت

خرید مجموعه دیزل ژنراتور چه مشکلاتی دارد

زمان: 2020-03-10 بازدید : 5

1 گیج شدن رابطه بین KVA و KW. KVA را به عنوان توان اغراق آمیز KW در نظر بگیرید و آن را به مشتریان بفروشید. در واقع KVA توان ظاهری و KW توان موثر است. رابطه بین آنها IKVA=0.8KW است. واحدهای وارداتی به طور کلی بر حسب KVA بیان می شوند، در حالی که تجهیزات الکتریکی خانگی به طور کلی بر حسب KW بیان می شوند. بنابراین هنگام محاسبه توان، KVA باید با 20 درصد تخفیف به KW تبدیل شود.
2. در مورد رابطه بین قدرت بلندمدت (نامی) و توان ذخیره صحبت نکنید، فقط در مورد یک "قدرت" صحبت کنید و قدرت ذخیره را به عنوان قدرت بلند مدت به مشتریان بفروشید. در واقع، توان ذخیره = 1.1 x قدرت سفر طولانی. علاوه بر این، از برق پشتیبان فقط می توان به مدت 1 ساعت در طول 12 ساعت کار مداوم استفاده کرد.
3. قدرت موتور دیزل با قدرت ژنراتور برابر است تا هزینه کاهش یابد. در واقع، صنعت به طور کلی تصریح می کند که قدرت موتور دیزل ≥ 10٪ از قدرت ژنراتور به دلیل تلفات مکانیکی است. بدتر از آن، برخی از افراد قدرت موتور دیزل را به اشتباه به عنوان کیلووات به کاربر گزارش می دهند و از موتور دیزلی کمتر از قدرت ژنراتور برای پیکربندی واحد استفاده می کنند که معمولاً به عنوان: گاری کوچک اسب کشیده و حتی عمر دستگاه شناخته می شود. کاهش می یابد، تعمیر و نگهداری مکرر است و هزینه استفاده زیاد است. بالا
4. تلفن همراه دوم بازسازی شده را به عنوان یک دستگاه کاملاً جدید به مشتریان بفروشید و برخی از موتورهای دیزلی بازسازی شده مجهز به ژنراتورها و کابینت های کنترلی کاملاً جدید هستند تا کاربران عادی غیرحرفه ای نتوانند تشخیص دهند که دستگاه جدید است یا یک دستگاه. نمونه ی قدیمی.
5. فقط مارک موتور دیزل یا ژنراتور گزارش می شود نه محل مبدا و نه برند واحد. مانند کامینز در آمریکا، ولوو در سوئد و استمفورد در انگلستان. در واقع، هیچ مجموعه دیزل ژنراتور نمی تواند به طور مستقل توسط یک شرکت تکمیل شود. مشتریان باید به طور کامل سازنده و برند موتور دیزل، ژنراتور و کابینه کنترل واحد را بدانند تا به طور جامع درجه واحد را ارزیابی کنند.
6. واحد بدون عملکرد حفاظتی (که معمولاً به عنوان چهار حفاظت شناخته می شود) به عنوان یک واحد با عملکرد حفاظتی کامل به مشتریان بفروشید. علاوه بر این، واحد با ابزار دقیق ناقص و بدون سوئیچ هوا به مشتریان فروخته خواهد شد. در واقع، صنعت به طور کلی تصریح می کند که واحدهای بالای 10 کیلووات باید مجهز به کنتورهای کامل (که معمولاً به عنوان پنج متر شناخته می شوند) و سوئیچ های هوا باشند. واحدهای بزرگ مقیاس و واحدهای خودکار باید دارای عملکرد چهارگانه حفاظتی باشند.
7. در مورد گریدهای برند موتورهای دیزلی و ژنراتورها، پیکربندی سیستم کنترل و خدمات پس از فروش صحبت نکنید، فقط در مورد قیمت و زمان تحویل صحبت کنید. برخی نیز از موتورهای روغن ویژه غیر نیروگاهی مانند موتورهای دیزل دریایی و موتورهای دیزل خودرو برای تولید مجموعه استفاده می کنند. به طوری که محصول پایانی واحد - کیفیت برق (ولتاژ و فرکانس) را نمی توان تضمین کرد. واحدهای با قیمت بسیار پایین معمولاً دارای مشکلاتی هستند که معمولاً به این صورت شناخته می شود: اگر اشتباه بخرید اشتباهی وجود ندارد.
8. در مورد لوازم جانبی تصادفی مانند با یا بدون صدا خفه کن، مخزن سوخت، خط لوله نفت، باتری با چه درجه ای، ظرفیت باتری، چند باتری و غیره صحبت نکنید. در واقع، این اتصالات بسیار مهم هستند و باید حتما در قرارداد ذکر شده است. علاوه بر این، حتی فن مخزن آب نیز در آن گنجانده نشده است و به مشتریان اجازه می‌دهد خودشان استخر را باز کنند.
دیزل ژنراتورها تجهیزات مهمی برای تامین انرژی پشتیبان هستند، بنابراین هنگام خرید آنها باید محتاط باشید تا در هنگام استفاده از آنها مفید واقع شوند.