همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

تو اینجایی : صفحه اصلی> رسانه > اخبار صنعت

چگونه قدرت مجموعه دیزل ژنراتور را انتخاب کنیم؟

زمان: 2019-11-30 بازدید : 15

هنگام خرید مجموعه های دیزل ژنراتور ، باید به عملکرد جامع و شاخص های اقتصادی مجموعه های دیزل ژنراتور ، حرفه ای بودن عرضه کننده ، موقعیت جغرافیایی و سطح حرفه ای واقعی و اینکه آیا تامین کننده وسایل خدمات پس از فروش مانند وسایل نقلیه تعمیر اضطراری دارد توجه شود. ، ماشین آلات ویژه و غیره سپس در نظر بگیرید که آیا قدرت واحد انتخابی با قدرت بار الکتریکی مطابقت دارد یا خیر. به طور کلی ، بهتر است قدرت واحد را بر اساس: قدرت واحد واحد x 0.8 = قدرت تجهیزات الکتریکی انتخاب کنید. در صورت وجود موتورهای بزرگ و متوسط ​​، 2-5 برابر جریان راه اندازی باید در نظر گرفته شود. اگر از واحد به طور عمده برای شارژ UPS استفاده می شود ، باید با توجه به وضعیت واقعی UPS مشاوره حرفه ای انجام شود و سپس توان نامی ژنراتور تعیین شود.

قبل از انتخاب مجموعه دیزل ژنراتور ، ابتدا باید رابطه بین پنج قدرت اصلی در پارامترهای مجموعه دیزل ژنراتور ، یعنی قدرت ظاهری ، قدرت فعال ، قدرت نامی ، حداکثر توان و قدرت اقتصادی را روشن کنید. بسیاری از مردم تعاریف خود را اشتباه می گیرند. در اینجا به شما کمک می کند تا آن را مرتب کنید تا بتوانید درک کنید.

(1) واحد قدرت ظاهری KVA است که برای بیان ظرفیت ترانسفورماتورها و UPS در کشور ما استفاده می شود.
(2) توان فعال 0.8 برابر توان ظاهری است ، واحد KW است. کشور من برای تولید تجهیزات و تجهیزات الکتریکی عادت دارد.
(3) قدرت نامی مجموعه دیزل ژنراتور به قدرتی گفته می شود که می تواند به طور مداوم به مدت 12 ساعت کار کند.
(4) حداکثر توان 1.1 برابر قدرت نامی است ، اما فقط 1 ساعت در عرض 12 ساعت مجاز است.
(5) قدرت اقتصادی 0.75 برابر توان نامی است ، که توان خروجی است که مجموعه دیزل ژنراتور می تواند برای مدت طولانی بدون محدودیت زمانی اجرا کند. هنگام کار با این قدرت ، سوخت کمترین و میزان خرابی کمترین است.

هنگام انتخاب مجموعه دیزل ژنراتور ، می توانید اندازه بار مورد نیاز خود را از قبل محاسبه کرده و سپس مجموعه ژنراتور را با توجه به بار انتخاب کنید.