همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

تو اینجایی : صفحه اصلی> رسانه > اخبار صنعت

ویژگی ها و موارد استفاده از مجموعه دیزل ژنراتور

زمان: 2020-11-30 بازدید : 7

مجموعه دیزل ژنراتور (محدوده قدرت 3 تا 1000 کیلووات) محصول اصلی کارخانه ما است. این فناوری پیشرفته ژنراتور سنکرون کارخانه ما، دستگاه تحریک، ساختار کلی و سایر فناوری‌های تولیدی، پشتیبانی از استفاده از استانداردهای ملی موتورهای دیزل سری 95، 135، 160، 190 و معرفی کامینز مشهور بین‌المللی آمریکایی، Steyr اتریشی و اصلی را ادغام می‌کند. سوئد ولوو و سایر موتورهای دیزلی وارد کرد. با کیفیت محصول برتر و عملکرد فنی پیشرفته، می تواند منبع تغذیه پایدار، قابل اعتماد و اقتصادی را برای مشتریان در داخل و خارج از کشور فراهم کند.

مجموعه دیزل ژنراتور یک مجموعه ژنراتور AC است که به آرامی کار می کند، بادوام است و نگهداری آن آسان است. این مناسب برای شرکت های صنعتی و معدنی، هتل ها، بیمارستان ها، شهرهای روستایی، شیلات، دامپروری و جنگلداری به عنوان منابع برق سیار یا ثابت برای روشنایی، ارتباطات و پخش است. همچنین می توان از آن به عنوان یک ساختمان، منبع تغذیه پشتیبان هتل استفاده کرد.

هنگامی که مجموعه دیزل ژنراتور دارای توان نامی 0-100٪ و COS 0.8 باشد، نرخ تنظیم خودکار ولتاژ تحت یک بار متقارن سه فاز می تواند الزامات استفاده عمومی را برآورده کند و می تواند در محدوده 95- تنظیم شود. 105% ولتاژ نامی در صورت عدم وجود بار. این واحد می تواند مستقیماً یک موتور ناهمزمان سه فاز قفس سنجابی را با 30 تا 70 درصد توان نامی واحد راه اندازی کند. هنگامی که واحد تحت یک بار نامتقارن سه فاز کار می کند، اگر جریان هر فاز از مقدار نامی تجاوز نکند و جریان سه فاز از 20٪ تجاوز نکند، خدمه اجازه دارند برای مدت طولانی کار کنند.