همه دسته بندی ها

اخبار صنعت

تو اینجایی : صفحه اصلی> رسانه > اخبار صنعت

یک دیزل ژنراتور 150 کیلوواتی مشکل مصرف برق را در جزیره شیشا، هاینان حل می کند.

زمان: 2016-07-20 بازدید : 3

5504 ساختمان مسکونی با مساحت کل 100 متر مربع ساخته شده است. تجهیزات نمک زدایی آب دریا می تواند روزانه 150 تن آب شیرین کن را تامین کند. دو دیزل ژنراتور 180 کیلوواتی در شبانه روز بدون وقفه برق تولید می کنند که مصرف برق بیش از XNUMX ماهیگیر در جزیره را حل می کند. مسئله.

با این حال، فقط دو سال پیش، ذخایر در ژائوشودائو هنوز بسیار کم بود و ماهیگیران زندگی سختی داشتند.

خبرنگار در ماه می 2012 به جزیره رفت. رایج ترین چیز در این جزیره انبوهی از صدف حلزونی است. به دلیل جاری شدن فاضلاب، شن های دریا در جاده روستای صیادان سیاه رنگ شده و مگس ها اطراف صدف حلزون ماهی را احاطه کرده اند. توده ها به گردش در می آیند و جمع می شوند و غذای تازه پخته شده اغلب به سرعت هدف مگس ها می شود.

در ده سال گذشته یا بیشتر، سطل آبی بزرگ به نماد شیشا تبدیل شده است - ماهیگیران در جزایر کوچک شیشا فقط می توانند برای تامین آب شیرین به قایق های ماهیگیری تکیه کنند و آنها به سادگی تحمل استفاده برای حمام کردن را ندارند. در جزیره برق وجود ندارد. وقتی هوا تاریک می شود، ماهیگیران به ندرت بیرون می روند. هنگامی که منابع در یک روز طوفانی قطع می شود، آنها فقط می توانند با باران زندگی کنند.

ژائو شدائو قبلاً سطل‌های آب، مگس و زباله‌های زیادی داشت، اما اکنون تعداد زیادی شیر آب، سطل زباله و درختان نارگیل وجود دارد. شیائو جی، منشی و شهردار شهر سانشا گفت. فقط شودائو می تواند تغییرات بزرگ امروز را داشته باشد."

از زمان تأسیس کمیته کاری و کمیته مدیریت Qilianyu در جولای 2014، ساخت و ساز زیرساخت در جزیره به سرعت تقویت شده است. در کمتر از یک سال یک جاده دوربرگردان به طول 1.6 کیلومتر ساخته شد و یک آب انبار در کنار جاده ساخته شد. خندق آب باران را جمع آوری می کند. در دو طرف جاده، هزاران درخت نارگیل در نسیم دریا تاب می‌خوردند و پرندگانی که زمانی منقرض شده بودند به جزیره ژائوشو برگشتند.

منطقه دریایی سانشا سیتی وسیع است و جزایر زیادی در آن وجود دارد. در حال حاضر تنها آب های جزایر شیشا یونگل برای مردم عادی قابل بازدید است.